Pratite život i dostignuća naše škole!

NOVOSTIOBAVIJESTI

Aktualnosti

Otvoreni sat 2024.

Otvoreni sat 21.03.2024. u 17.30 sati. Pozivamo sve zainteresirane roditelje da se odazovu pozivu na Otvoreni sat i razgovor te mogućnost da dobijete informacije o napredovanju svog učenika sa predmetnim profesorima.

Županijsko natjecanje iz biologije

U četvrtak, 29. 2. 2024., održano je županijsko natjecanje iz biologije u Medicinskoj školi u Puli. Ove godine našu je školu predstavljalo četvero učenika pod mentorstvom profesorice biologije Marije Žužić. Svi su učenici postigli jako dobre...

Eko škola

Eko-škole su univerzalni program odgoja i obrazovanja za okoliš namijenjen odgojno-obrazovnim institucijama od najranijeg uzrasta do visokoškolskih institucija.

DSD

Naši učenici koji uče njemački kao strani jezik mogu na našoj školi besplatno polagati ispite za sticanje Njemačke jezične diplome I i II koje izdaje njemačko Ministarstvo kulture (DSD I i DSD II der KMK).

Zavičajna nastava

Zavičajna nastava se provodi u našoj školi već tri godine, a nositelj projekta je Istarska županija. U projektu sudjeluju zainteresirani učenici iz svih odjeljanja naše škole.

Pristup materijalima

Nastavni sadržaji

Učenici putem mrežnih stranica škole brzo i jednostavno pristupaju materijalima za nastavu koje su im njihovi profesori pripremili.

Krešimir Bronić

Ravnatelj škole

kresimir.bronic@skole.hr

Davorka Dellapicca

Tajnica škole

davorka.dellapicca@skole.hr

Sonja Mušković

Računovotkinja

sonja.muskovic@skole.hr

Petra Andrić

Psihologinja

petra.andric2@skole.hr

Manuela Košeto Nadinić

Pedagoginja

manuela.koseto.nadinic@skole.hr

Mihaela Peruško

Knjižničarka

mihaela.perusko@skole.hr

Organizacija nastave

Uvijek budite informirani i orijentirani u svojim svakodnevnim obavezama!

Raspored satiAktualne zamjene