preskoči na sadržaj

Srednja škola Mate Balote Poreč

Login

  Non scholae, sed vitae discimus.

Tražilica
« Veljača 2016 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
Prikazani događaji

Djelatnici škole
1 Bronić Krešimir - ravnatelj škole  
2 Dellapicca Davorka - tajnica škole  
3 Andrić Petra - psihologinja ustanove  
4 Mušković Sonja - računovotkinja  
5 Benčić Adriana - administratorica  
       
  NASTAVNO OSOBLJE    
       
       
1 Ban Manuela - pravo, etika  
2 Banko Sanja - latinski jezik, povijest  
3 Benčić Martinčević Marina - talijanski jezik  
4 Bernobić Eligio - poljoprivredna skupina predmeta  
5 Bertoša Igor - matematika  
6 Bićanić Graciela - ekonomska skupina predmeta  
7 Blažević Mirjam - njemački jezik, DSD  
8 Boban Suzana - ekonomska skupina predmeta  
9 Bonaca Đurđica - matematika  
10 Brajković Josip - logika, filozofija  
11 Brcković Višnja - engleski jezik  
12 Brence Dunja - likovna umjetnost  
13 Bunčić Mirna - vjeronauk  
14 Cukola Zeneral Debora - glazbena umjetnost  
15 Čanić Marina - biologija, polj. skupina predmeta  
16 Deković Andrea - zemljopis  
17 Delmoro Danijela - talijanski jezik  
18 Drobić Jasmina - ekonomska skupina predmeta  
19 Ghersinich Fiškuš Daisy - talijanski jezik  
20 Ibiši Ismet - vjeronauk  
23 Jerković Lijdija - ekonomska skupina predmeta  
24 Jović Marlena - fizika, informatika  
25 Justić Jozičić Katarina - ekonomska skupina predmeta  
26 Kliman Vlatka - engleski jezik  
27 Klokić Alma - sociologija, politika i gospodarstvo  
28 Kordić Tomislav - TZK  
29 Kranjčić Iva - informatika, etika  
30 Krivošija Marija - zemljopis  
31 Leko Danijela - kemija  
32 Lerga Maja - engleski jezik, talijanski jezik  
33 Lutvica Radmila - hrvatski jezik  
34 Levak Ivana - ekonomska skupina predmeta  
35 Malnar Anton - TZK  
36 Marinković Maja - engleski jezik  
37 Marković Mirela - poljoprivredna skupina predmeta  
39 Minozzi Germide - talijanski jezik  
40 Mur Ines - ekonomska skupina predmeta  
41 Orbanić Ivan - matematika  
42 Paić Marinela - kemija  
43 Paljuh Lovrić Manuela - ekonomska skupina predmeta  
44 Peršurić Antonić Marina - engleski jezik  
45 Peruško Mihaela - knjižničarka  
46 Radetić Snježana - hrvatski jezik  
47 Ritossa Blažević Anči - hrvatski jezik  
48 Roža-Brajković Suzana - njemački jezik, DSD  
49 Severec Ljubica - njemački jezik  
50 Temimović Branka - hrvatski jezik  
51 Torbica Vladimir - povijest  
52 Vitasović Orbanić Marlena - njemački i talijanski jezik, DSD  
55 Žagar Ivan - povijest  
56 Žiković Bruno - ekonomska skupina predmeta  
57 Žiković Margita - poljoprivredna skupina predmeta  
58 Žužić Marija - biologija  
59 Žunta Josip - matematika  
       
       
  TEHNIČKO OSOBLJE    
       
1 Babić Vera - spremačica  
2 Debelić Zoran - kućni majstor, ložač centralnog grijanja  
3 Fabac Nevenka - spremačica  
4 Miletić Ana - spremačica  
5 Rajko Anton - kućni majstor, ložač centralnog grijanja  
6 Vinojčić Branka - spremačica  
7 Žiković Ana - spremačica  
       

 

preskoči na navigaciju