Ban Davor |
– ekonomska skupina predmeta |
Ban Manuela |
– pravo, etika |
Banko Sirotić Sanja |
– povijest, latinski jezik |
Benčić Martinčević Marina |
– talijanski jezik |
Bonaca Đurđica |
– matematika |
Baf Bratović Patricia |
– talijanski jezik,njemački jezik |
Bićanić Graciela |
– ekonomska skupina predmeta |
Blažević Mirjam |
– njemački jezik, DSD |
Boban Suzana |
– ekonomska skupina predmeta |
Brajković Josip |
– logika, filozofija |
Brcković Višnja |
– engleski jezik |
Brence Dunja |
– likovna umjetnost, povijest |
Bunčić Mirna |
– vjeronauk |
Božić Ivana |
– psihologija |
Jovanović Verbanac Ina |
– glazbena umjetnost |
Čanić Marina |
– polj. skupina predmeta |
Čeak Tanja |
– informatika |
Čupić Ivan |
– hrvatski jezik |
Deković Andrea |
– zemljopis |
Delmoro Danijela |
– talijanski jezik |
Drobić Arslanagić Jasmina |
– ekonomska skupina predmeta |
Fumić Blažević Tihana |
– ekonomska grupa predmet, informatika |
Ghersinich Fiškuš Daisy |
– talijanski jezik |
Horvat Tina |
– hrvatski jezik |
Ibiši Ismet |
– vjeronauk |
Janko Dunja |
– hrvatski jezik |
Jovanović Mihić Anđelka |
– ekonomska skupina predmeta |
Justić Katarina |
– ekonomska skupina predmeta |
Jeličić Nikola |
– sociologija |
Juraković Ivana |
– ekonomska grupa predmeta |
Kliman Vlatka |
– engleski jezik |
Koraca Petra |
– talijanski jezik |
Krivošija Marija |
– zemljopis |
Leko Danijela |
– kemija |
Lerga Maja |
– engleski jezik, talijanski jezik |
Magličić Tomislav |
– poljoprivredna skupina predmeta |
Marković Mirela |
– poljoprivredna skupina predmeta |
Milinković Mišo |
– TZK |
Milovan Orieta |
– poljoprivredna skupina predmeta |
Paić Marinela |
– kemija |
Paljuh Lovrić Manuela |
– ekonomska skupina predmeta |
|
|
|
|
Pichler Vesna |
– ekonomska grupa predmeta |
Prević Fabijan |
– fizika, informatika |
Rabak Tomašić Maristela |
– engleski jezik |
|
|
Ritossa Blažević Anči |
– hrvatski jezik |
Roža-Brajković Suzana |
– njemački jezik, DSD |
|
|
Sirotić Aljoša |
– povijest |
Škutin Matijaš Helena |
– poljoprivredna skupina predmeta |
|
|
Vranić Miroslav |
– TZK |
Vitasović Orbanić Marlena |
– njemački i talijanski jezik, DSD |
Zelenika Marina |
– njemački jezik |
Žiković Bruno |
– ekonomska skupina predmeta |
Žiković Margita |
– poljoprivredna skupina predmeta |
Žužić Marija |
– biologija |
Žunta Josip |
– matematika |