Datum objave: 19. travnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Dan zamjene uloga u SŠMBP

Od rujna prošle godine isključivo smo u vlastitim čizmama, svakodnevicama koje vezujemo uz naše uloge u Srednjoj školi Mate Balote Poreč.

Kako je to, barem na jedan dan, upoznati ‘drugu stranu’ tj. okušati se u zanimanju djelatnika škole, a samim time i pobliže doživjeti dinamičnu perspektivu jedne smjene u školi koja nije samo učenička?

Naši srednjoškolci danas su imali priliku postati profesori i profesorice različitih predmeta, kućni majstori, knjižničarke, administratori i pedagozi. Njihovim razrednim kolegama to je donijelo mnogo smijeha, zabave, ali i učenja kroz igru, partnerstvo i unutarrazrednu suradnju, a njima, vjerujemo, jedinstven pogled na školski svijet iz tzv. svijeta odraslih, u koji će i sami uskoro zakoračiti.