Datum objave: 11. travnja 2024.
Kategorija: Vijesti

RASPLESANI RAZREDI

Uzbuđenje i ritam zavladali su našom školom tijekom veljače i ožujka, jer smo se prepustili plesu i glazbi kao nikad! Ukupno 114 učenika drugih razreda naše škole sudjelovalo je u projektu nazvanom “Rasplesani razredi”. Plesne radionice provodili su instruktori Plesnog centra Studio iz Pule u organizaciji Zdravog grada Poreč i naše Škole.

Kroz 25 održanih plesnih radionica, naši su učenici pokazali izuzetnu predanost i talent u savladavanju različitih plesnih stilova. Od dvokoraka do valcera te bachate, svaki korak je bio izveden s elegancijom i energijom koja nas je sve oduševila.

Osim što su plesne radionice pružile priliku za usavršavanje plesnih tehnika, one su također imale značajan utjecaj na međusobno povezivanje učenika. Kroz zajedničko učenje i stvaranje, učenici su izgradili čvrste veze i naučili vrijednost timskog rada i suradnje. Ovaj projekt obogatio je našu školsku zajednicu plesnim vještinama, osjećajem zajedništva i prijateljstva te stvorio iskustva koja će se pamtiti i nakon ovog projekta.