Datum objave: 11. travnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Senzacionalan nastup malonogometaša SŠ Mate Balote!

U ponedjeljak je u dvorani Žatika održano županijsko Natjecanje u futsalu za srednje škole. Nastupilo je 8 ekipa koje su bile raspoređene u 2 skupine. Pobjednici skupina igrali su u finalu, dok su drugoplasirani po grupama odradili utakmicu za treće mjesto.

Učenici Mate Balote svrstani su ždrijebom u skupinu B, zajedno s Labinom, Buzetom i Strukovnom školom iz Pule. Nakon pobjede protiv Labina s 2:0 te još jedne pobjede protiv Buzeta s 3:0, znali smo da je neriješeni ishod protiv favorizirane Strukovne škole iz Pule dovoljan za prvo mjesto u grupi, jer su strukovnjaci već ranije remizirali s Buzetom i pobjedili Labin.

U fantastičnoj utakmici Mate Balota pobjeđuje s 2:1 i ulazi u finale u kojem čekaju medicinari iz Pule.

Finalna utakmica prošla je uglavnom u taktičkom nadmudrivanju i čekanju na grešku protivnika. Naši su učenici dominirali i stvorili više izglednih prilika, međutim golman medicinara je bio raspoložen i nije kapitulirao bez obzira na sve pokušaje naših učenika. Znali smo da će odlučivati jedna lopta, pa je tako u jednoj akciji učenik iz Pule srušen u našem kaznenom prostoru te je dosuđen penal koji je uspješno realiziran i na našu žalost taj rezultat je ostao do kraja, a Medicinari iz Pule su postali županijski prvaci.

S druge strane, naši učenici ostvarili su fantastičan rezultat, jer igrati u finalu futsala na županijskoj razini naša škola nije doživjela već dugi niz godina, stoga treba čestitati učenicima na borbenosti i svemu pokazanome! ReplyForward

Attendee panel closed

Malonogometaši – tekst

Fw: Prezentacija o izborima – SUPERIZBORNA 2024.