Datum objave: 15. veljače 2024.
Kategorija: Vijesti

U srijedu je dvorana Intersport centra u Zelenoj laguni bila ispunjena plesačicama i plesačima iz cijele Hrvatske.

Naime, održana je završnica natjecanja za osnovne i srednje škole iz sportskih plesova. Nastupilo je 20 osnovnih i 22 srednje škole, među kojima su svoje mjesto pronašle i dvije porečke škole (OŠ Finida i SŠ Mate Balote)
Naše učenice nastupile su u sastavu: Nina Cerin,  Petra Belević i Ena Jerković.
Konkurencija je bila jaka, međutim, smatramo da su naše učenice svojom fantastičnom izvedbom zaslužile mjesto u finalu koje im je, u konačnici, ovoga puta izmaknulo. Na kraju su završile na solidnom 7. mjestu, ipak je to državna razina.
Treba čestitati djevojkama na izvrsnom nastupu, kao i djevojčicama iz OŠ Finida koje su uspjele doći do odličja,  zauzevši ukupno 3. mjesto!