Datum objave: 5. ožujka 2024.

Županijsko natjecanje iz biologije

U četvrtak, 29. 2. 2024., održano je županijsko natjecanje iz biologije u Medicinskoj školi u Puli. Ove godine našu je školu predstavljalo četvero učenika pod mentorstvom profesorice biologije Marije Žužić. Svi su učenici postigli jako dobre rezultate od kojih su dva druga mjesta!

U kategoriji 1.  razreda na županijskom natjecanju sudjelovalo je čak troje naših učenika opće gimnazije. Petar Brajković osvojio je 2. mjesto, Marin Tonković 5. i Sara Đukić 7. mjesto.

U kategoriji 3. razreda natjecala se učenica opće gimnazije Tena Mihoković, koja je osvojila 2. mjesto.

U sklopu natjecanja učenici su imali organizirani razgled grada i posjet pulskoj Areni u pratnji stručnog vodiča.

Čestitamo našim učenicima na ostvarenim rezultatima i želimo im puno uspjeha u daljnjem radu!