« Svibanj 2022 »

Autor: Krešimir Bronić, 8. 3. 2022.

Onaj osjećaj kad se vratiš s maturalca, pa se krenu vraćati silne slike... Shvatiš da je bilo jako lijepo, da je bilo za pamćenje, ali još bolje, da si svih tih dana imao vjerojatno najljepše vrijeme za poželjeti u veljači!

Rano smo krenuli prema jugu, za Dubrovnik, išli smo generacijski (4. razredi jezičnih i općih gimnazija, agrotehničara i ekonomista) u prvim satima dana 18. veljače, u pratnji naših razrednika i profesora: Vladimira Torbice, Davora Bana, Maje Lerge i Fabijana Previća.

Razgledali smo i uživali u jedinstvenom doživljaju grada Dubrovnika i okolice, Korčule i Stona. Posjetili smo kuću Vlahe Bukovca i fotografirali se na svjetski poznatim Dubrovačkim zidinama. Posjetili smo i Split te utočište za medvjede.

Nije izostajalo pjesme i osmijeha i sreće generacijskog druženja koje ćemo zasigurno pamtiti još dugo nakon što se oprostimo s našim razrednim kolegama i profesorima. Ovom prilikom želimo zahvaliti našem stručnom vodstvu, kao da su isplanirali i te divne sunčane dane, baš nama po volji - malo ljeto prije ljeta!